Popularny model staników z Kanady zdobywa popularność także w Polsce

Staniki typu push-up zaczęły zdobywać popularność w latach 60-tych, najpierw w Kanadzie i USA, a potem również w Europie. Pomysł połączenia wygody i elegancji w jednym produkcie okazał się strzałem w dziesiątkę. Na wymagających rynkach zachodnich hitem okazały się atrakcyjne modele biustonoszy, które poprawiały wygląd biustu, jednocześnie oferując przy tym komfort w użytkowaniu, np. podczas joggingu czy spacerów po lesie.

Szczególną sławę zdobył sobie Wonderbra biustonosz z kategorii produktów luksusowych. Przemyślany design oraz starannie opracowany marketing, oraz pozytywne opinie użytkowniczek sprawiły, że modele tego typu od lat cieszą się znacznym powodzeniem w Ameryce oraz Europie Zachodniej. Obecnie te staniki zdobywają sobie coraz większe grono fanów również w Polsce, dzięki ponadczasowemu projektowi produktu.

Panie, które cenią sobie wygodę i klasę, powinny sięgnąć po ten model z nieco wyższej półki – zakup z pewnością przyniesie im sporo satysfakcji. Nowoczesny i komfortowy stanik pozwoli im poczuć się swobodnie, a zarazem wytwornie, nie rezygnując przy tym z aktywności fizycznej.

Możesz również polubić…