Pinko – co to za marka?

Marka Pinko franczyza i ciekawy biznes to połączenie, które często można spotkać w dzisiejszych czasach. Prowadzenie sklepu odzieżowego z ubraniami zaprojektowanymi przez Pinko może być pomysłem na życie, które dostarczy wiele radości oraz satysfakcji. To idealny sposób, aby wyjść poza utarty schemat i spróbować się w biznesie na całkiem nowym polu. Co powinieneś wiedzieć na temat marki Pinko oraz prowadzenia butku odzieżowego pod tym szyledem? Oto kilka sprawdzonych wskazówek oraz inspiracji.

Pinko – historia marki i najważniejsze informacje

Marka Pinko została założona w 1980 roku przez Pietro Negra oraz jego małżonkę Cristine Rubini w Włoszech i we włoskim duchu utrzymane są jej wszelkie projekty. Pinko to marka stworzona z myślą o silnych i niezależnych kobietach, które świadomie podchodzą do swojego stylu oraz tego jak wyglądają nie tylko podczas bankietów oraz wieczornych spotkań, ale również podkreślają swój indywidualny charakter na co dzień.

Z kim współpracuje Pinko

Pinko współpracuje z uznanymi twórcami i fotografami z całego świata, a ich wspólne projekty potrafią zrobić naprawdę wiele zamieszania we współczesnym świecie mody. Pinko jest marką, która lubi zaskakiwać i trudno jest przejść obojętnie obok każdego nowego projektu oraz każdej nowej współpracy.

Zalety prowadzenia sklepu franczyzowego z odzieżą marki Pinko:

  1. Know – how od profesjonalistów. Pinko jest obecna na rynku od wielu lat, dlatego może podzielić się swoim obszernym doświadczeniem oraz wiedzą. To szalenie ważne w biznesie modowym.

  2. Własny biznes bez doświadczenia i wejście do światowej mody dzięki marce Pinko jest łatwe i przyjemne. Pinko to reprezentant mody przez wielkie M.

  3. Klienci znają i kochają twoją markę. Marka Pinko jest jedną z najbardziej docenianych i lubianych marek zarówno przez użytkowników, jak i krytyków na całym świecie.

  4. Bezpieczna umowa franczyzowa. Nawiązując współpracę z tak dużą i dobrą firmą jak Pinko możesz mieć pewność, że twoja umowa franczyzowa jest bezpieczna.

Możesz również polubić…