Naszywki na ubrania – ozdób swoją garderobę

Każda zmiana sezonu kusi, aby urządzić zmiany w swojej garderobie. Niestety, nie jest to takie proste, często też brakuje na to funduszy. Na szczęście istnieje mała sztuczka, która pozwoli odświeżyć ubrania nie wydając dużych pieniędzy. Tym sposobem są naszywki na ubrania Warszawa.

Stara koszula w szafie? Dawno jej już nie nosisz, bo zupełnie o niej zapomniałaś. Nie wyrzucaj jej! Wystarczy, że na wysokości obojczyków, symetrycznie po obu stronach naszyjesz drobne naszywki, albo używając znacznie większej naszywki umieścisz ją na karku. Możesz też wykorzystać dwie maleńkie naszywki umieszczając je na kołnierzyku. Tego typu modyfikacje najlepiej sprawdzać się będą zwłaszcza na pastelowych koszulach, ale możesz fantazjować z każdym kolorem. Ta nieduża zmiana odświeży koszulę całkowicie i sprawi, że poczujesz się, jakby to była nowa, dopiero co przyniesiona ze sklep część garderoby.

Naszywki świetnie prezentować się będą także na spodniach (zarówno długich, jaki krótkich, szortach). Kolorowe naszywki idealnie pasować będą na tylnych kieszeniach – można nimi optycznie eksponować, powiększać lub zmniejszać swoje pośladki. Jeśli jedna z kieszeni starych dżinsów nadpruła Ci się – nie pozbywaj się spodni! Wystarczy odpruć całkowicie zwisającą kieszeń, a w jej miejsce umieścić naszywkę we wzorze, który najbardziej Ci się podoba.

Spodnie odmienić można także w inny sposób. Na przykład za długie nogawki, zamiast skracać u krawcowej, można skrócić wywijając ją na zewnątrz i zdobiąc niewielkimi naszywkami. Taka modyfikacja idealnie będzie prezentować się przy butach na obcasie.

Wdzięczną do zdobienia naszywkami częścią garderoby są niewątpliwie T-shirty. Wszelkiego rodzaju naszywki są w stanie dodać im zarówno subtelności (przy wzorach serca, flaminga czy kwiatka) jak i rockowego pazura (język Rolling Stonesów, błyskawice, czy inne nieco mroczne emblematy).

Naszywki to doskonały sposób na personalizację garderoby. Często wykorzystywane są także przez największych projektantów mody, a także przez znane, popularne i lubiane sklepy sieciowe z modą.

Możesz również polubić…