Bransoletka dająca Ci spokój ducha!

Jesteś osobą zagubioną? Nie wiesz co z sobą zrobić? Czujesz, że sypie Ci się życie? Lekarstwem na Twoje lęki może być bransoletka 7 czakr, która odpowiada za różne ośrodki Twojego ciała. Oczywiście, najważniejsze będzie Twoje działanie, bo nie możesz oczekiwać, że biżuteria odmieni wszystko w Twoim życiu, ale na pewno da Ci motywację do działania i zawsze będzie z Tobą w trudnych chwilach!

Co może mi zaoferować bransoletka?

Przede wszystkim może dać Ci poczucie bezpieczeństwa. Bywa, że odczuwamy różne bóle na które nie jest nam w stanie pomóc medycyna. Z pomocą przychodzi magiczna bransoletka, której wygląd jest bardzo przyjemny, tym samym będzie wzbogaceniem Twojej biżuterii i uzupełnieniem osobowości. Czakry to ośrodki energetyczne odpowiadające za naszą aurę, jaki i myślenie, sprawy związane z naszą emocjonalnością, seksualnością jak i losem. Zdarzają się przeładowania czakr, co odbija się na naszym zdrowiu jak np. w przypadku czakry splotu słonecznego gdzie naszymi dolegliwościami mogą być: cukrzyca, problemy z pamięcią i koncentracją. Bransoletka 7 czakr uchroni Cię od tego typu dolegliwości. Każda z czakr ma inny kolor, który symbolizuje dany ośrodek energetyczny naszego ciała. Przykładek jest czakra serca, która dotyczy naszych uczuć, empatii. Przeładowanie czakry powoduje brak zaangażowania w relację z drugą osobą, brak zrozumienia.

Gdzie mogę kupić taką bransoletkę i jaki jest jej koszt

Oczywiście, bransoletki 7 czakr możesz nabyć w wielu sklepach stacjonarnych, jednak ludzie często wstydzą się wchodzić do sklepów z takimi dewocjonaliami i kierują swoją uwagę w stronę sklepów internetowych. W popularnym serwisie aukcyjnym można nabyć taką biżuterię już od 14.90 zł po nawet 100 zł. Kolorowe kuleczki są kamieniami z takich materiałów jak m.in. turkus, ametyst czy bursztynu.
Sklepy internetowe oferują podobne bransoletki o parę złotych droższe, aniżeli w popularnym serwisie aukcyjnym. W dwóch sklepach internetowych cena takiej bransoletki wynosi od 25 do nawet kilkudziesięciu złotych, jednak producenci podkreślają, że bardzo często są to produktu handmade, czyli ręcznie stworzone. Również można wejść w interakcję z twórcami takich bransoletek, by jak najlepiej dostosować ją do wymiarów dłoni.

 

 

Możesz również polubić…